Yeni Nickler

Zula Kaç Gb?

Merhaba bu yazımızda zula kaç gb? Hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Türk yapımı ilk MMOFPS oyunu olan Zula çıktığı günden itibaren sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmekte. Bu doğrultuda zula oyunu kaç gb sorusunu oyuna yeni başlayacak kişiler merak ediyor. 2021 yılında Zula’ya önemli güncellemeler ve haritalar eklendi. Grafik, oynanış ve harita anlamında yapılan güncellemeler oyuncuları tarafından oldukça beğenildi. Zula sistem gereksinimleri ve zula oyun boyutu hakkında tüm bilgileri detaylı bir şekilde açıkladık.

Şekilli Nick Yazma Zula Nickleri

Zula oyunu kurulu hali 2020 yılında 4.6 gb yer kaplamaktaydı.

Zula İndirmek Kaç Gb İnternet Harcar?

Windows işletim sistemi kullanıcıları için Zula oyunu indirme dosyası 4 GB boyutundadır. Zula nasıl indirilir? Zula’nın resmi sitesinden tek parça olarak indirebilirsiniz. Burada bulunan dosya kurulum yapılmamış halidir. Zula indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Zula kaç mb 4096 mb indirme boyutuna sahip dosya 8 mbps internet hızına sahip olanlarda ortalama 1 saat içerinde inmektedir.

Zula Kaç Gb Yer Kaplar?

Zula kaç gb 2021 yılı gelen son güncellemeler ile birlikte 7,47 Gb bilgisayarda yer kaplamaktadır. Oyun kurulum dosyası 4 GB’dir ancak sürekli güncelleme gelmesiyle zula oyun boyutu değişmektedir.

zula kac gb
zula kaç gb

Zula Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 32, 64 Bit

CPU: Dual Core CPU 2.4 GHz

Zula Kaç Gb Ram İstiyor? Zula oynayabilmeniz için minimum 2 GB ram bulunması gerekmektedir.

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320

Boş Alan: Zula indirme boyutu 4 GB, kurulu ve güncel hali için en az 8 GB boş alan olmalı.

zula sistem gereksinimleri

Bilgisayarım zula kaldırır mı? Diye aklınızda soru işareti varsa yorum alanından sistem özelliklerinizi bize yazabilirsiniz. İnceleyip size dönüş yapacağız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir