Yeni Nickler

Pubg Takım İsimleri

Pubg Takım İsimleri

Pubg, dünyanın en sevilen savaş oyunları arasında yer almaktadır. Hayatta kalma oyunları arasında en çok tercih edilen Pubg, oldukça popülerdir. Bu oyun üzerinde her oyuncunun bir nicki bulunmaktadır. Kullanıcı adları, bu tarz oyunlarda oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle Pubg takım isimleri ve kullanıcı adları sık sık araştırma konusu olmuştur.

Pubg takım isim seçimi yapmak isteyen bireyler, genellikle arkadaşları ya da oyunda tanıştığı insanlarla takımlar kurmaktadır. Takım isimleri, klana verilebileceği gibi kullanıcı adının baş kısmına da eklenebilmektedir. En iyi klan isimleri için özenli davranılmasındaki asıl amaç, takın duygusunun iyi bir şekilde tüm kullanıcılara aktarılabilmesidir.

Şekilli Nick Yazma Pubg Nickleri Pubg Şekilli Nickler

Pubg takım nickleri konusunda seçim yapmak bazı insanları zorlayabilmektedir. Zira takım isimleri, tıpkı oyun nickleri gibi sık sık değişime uğramamaktadır. Takım isimlerini değiştirmek isteyen insanlar ise, Pubg oyunun parası olarak bilinen UC yüklemesi yapmalı ve daha sonra bu oyun parası kullanılarak isim değiştirme kartı satın alınmalıdır. Bu işlemler pek çok insana yorucu ve pahalı gelebileceği için ilk seçimlerin en iyi olması gerekmektedir.

Pubg Ekip İsimleri

Yurtdaşlar

Bozguncular

KırkHaramiler

Kamyoncular

Exercitus (Ordu)

BirimizKalanaKadar

Castrum (Kale)

BizimEkip

Unitas (Birlik)

SiberEkip

Konsey

Bozkurtlar

Türk’ün Gücü

AlSancak

Bordo Bereliler

Barınak

Eerie Team (Ürkütücü Takım)

… Tayfa

NovaBoost

TurkHouse

Güçlü Türk

TurkishSoldiers

DarkStock (Kara Depo)

Alone Angel (Yalnız Melek)

BigDamage (Büyük Hasar)

ALPLer

… Imperial (… İmparatorluğu)

AdaletKuşağı

KırmızıRenk

Societas (İttifak)

Fuzzy Team (Bulanık Takım)

Impact (Darbe)

Digger (Kazıcı)

Osmanlı Tuğrası

Eternal (Sonsuzluk)

Epic Team (Efsanevi Takım)

Soytarı

OyunBirliği

Yıldırım Ordusu

KılıçTimi

ColdMans (Soğuk adamlar)

SniperGhost

Hayalet Avcısı

Ergenler

Dostlar

Pubg oyununda kurduğunuz takıma bir isim bulmak istiyorsanız, hazır listeleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Bu sayede tüm seçenekleri görebilir ve ufak değişiklikler yaparak ismi kendinize adapte edebilirsiniz. Sitemizde yer alan takım isimleri, Pubg mobile takım isimleri oyunu içerisinde kurduğunuz ekibin daha verimli olmasına da büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir