Yeni Nickler

PUBG Şekilli Nick Yazma

Pubg Şekilli Nick Yazma

Pubg, piyasaya sürüldüğü günden bugüne kadar hiç popülerliğini kaybetmemiş bir savaş oyunudur. Şekilli oyun nickleri, günlük milyonlarca aktif insan tarafından oynanmaktadır. En sevilen hayatta kalma temalı oyunlardan biri olan şekilli nick Pubg’de her oyuncunun kendisine özel bir kullanıcı adı bulunmaktadır. Ancak çok fazla kullanıcı olduğu için isim seçimlerinde zorluk yaşanabilmektedir. Zira Pubg isimleri şekilli bir oyuncunun kullandığı bir nick, diğer bir oyuncu tarafından kullanılmamaktadır.

Pubg şekilli nick yazma, bu oyun içerisinde kullanıcı adı bulmakta zorlanan ya da kullanıcı adının daha havalı olmasını isteyen bireyler tarafından araştırılmaktadır. Şekilli nick yazma, farklı karakterler ve şekiller kullanılarak oluşturulan ve göze çarpan seçenekler arasında yer almaktadır. Bu nedenle pek çok Pubg ve Pubg mobile oyuncusu kullanıcı adı seçimlerinde şekillerden faydalanmak istemektedir.

Aşağıdaki butona tıkladıktan sonra emulator karşınıza çıkacak buradan dilediğiniz tarzda kullanıcı adı yazabilirsiniz.

Pubg Şekilli Nick Yazma

! O͒Y͒U͒N͒N͒I͒C͒K͒.C͒O͒M͒ !

Pubg şekilli nickler işlemini yapmak ve oyun içinde kullanmak isteyen bireyler, bu isteklerini oyunun kendi sayfasından gerçekleştirememektedir. Bu nedenle internet üzerinden font ve şekiller araştırılmaktadır. Web sitemizde yer alan şekilli nick yazma kısmından faydalanarak istediğiniz oyuncu adını daha şekilli ve göze hitap edecek şekilde oluşturabilirsiniz. Üstelik bu adımdan sonra tek yapmanız gereken şey, sitemizde çıkan şekli tek seferde kopyalayıp Pubg hesabınızdaki kullanıcı alanı kısmına yapıştırmak olacaktır. Onay tuşuna basmanız durumunda seçtiğiniz pubg nick sembolleri kalıcı olarak kullanıma açılacaktır.

Pubg Şekilli Nickler

 1. O͒Y͒U͒N͒N͒I͒C͒K͒.C͒O͒M͒
 2. ︻┻┳══━一 Nick
 3. “Nick “︻芫═───
 4.  ☪ Soldiers ☪
 5. ꧁༒☬Nick☬༒꧂
 6. ★★İsim★★
 7. ★彡[PUBG]彡★
 8. ★·.·´¯`·.·★ Şekil★·.·´¯`·.·★
 9. ☠En İyi☠
 10. ༒☬NickName☬༒
 11. 「Adınız」
 12. 父Mobile父
 13. ➢Takma İsim➢
 14. 《¥◇•Örnek•◇¥》
 15. 乡PUBG Mobile乡
 16. 𒆜2021𒆜
 17. ๕ۣۜZΞUS™
 18. ⫷ İsminiz ⫸
 19. Đ₳Ɽ₭Đ₳Ɏ₴
 20. S҉҉m҉҉a҉҉s҉҉h҉҉e҉҉r҉҉
 21. ꗃŞekilli Sembollerꗃ

Güzel Pubg Nickleri

Pubg Takım İsimleri

Pubg mobile şekilli yazma bölümünde yer alan seçenekleri daha da özgün bir hale getirmek isteyen bireyler, şekil ekleme ve çıkartma işlemi de yapabilmektedir. Böylece seçtiğiniz nick, tamamen size özgü olacak ve görenleri hayran bırakacaktır. Daha detaylı bilgi almak ve şekilli nick yazma ile alakalı işlem yapmak için web sitemizde yer alan ilgili sekmeyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir